logotyp baner

Tłumiki

Tłumik to najpopularniejsza część układu wydechowego, która chętnie jest wymieniana, modernizowana i tuningowana. Prawidłowe odprowadzanie spalin jest kluczowe dla osiągów pojazdu oraz jego kultury pracy.

Firma Mebus stawia na kompleksową obsługę. W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak: wymiana tłumików Gdynia i Gdańsk, sprzedaż tłumików Gdańsk i Gdynia, czy naprawa, modernizacja i tuning tłumików do popularnych i rzadziej spotykanych pojazdów.

Fachowa obsługa oraz profesjonalne podejście do każdego klienta sprawiają, że serwis Mebus jest znany i chętnie odwiedzany przez liczne grono zadowolonych kierowców. Nasze warsztaty i serwisy znajdują się w miastach Gdynia i Gdańsk. Tłumiki znajdujące się w naszej ofercie to konstrukcje zagranicznych renomowanych firm. Stawiamy wyłącznie na profesjonalny sprzęt, który umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Tłumik to nie tylko rura na końcu układu wydechowego!

Tłumik to jeden z ważniejszych elementów układów wydechowych. Poza tym układy wydechowe składają się również z kolektorów wydechowych, rur wydechowych, katalizatorów oraz wielu innych pomniejszych elementów, których nie należy bagatelizować podczas wykonywania napraw, modernizacji lub tuningu tłumików.

Warto wiedzieć, że w układach wydechowych możemy wyróżnić aż trzy tłumiki, spośród których najpopularniejszym i najchętniej poddawanym wymianom i modernizacjom jest tłumik końcowy. Od tłumików zależy prawidłowe przetwarzanie spalin oraz redukcja hałasu.

Wymiana i sprzedaż tłumików – dlaczego warto wybrać firmę Mebus?

Jesteśmy sprawdzoną marką na rynku. Posiadamy za sobą aż 60 lat doświadczenia, dzięki któremu uzyskaliśmy fachową wiedzę z zakresu mechaniki pojazdów oraz modernizacji, napraw i konserwacji zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych, a także skuterów i motocykli.

Satysfakcja klienta jest dla nas najlepszą pochwałą i motywacją do dalszego rozwijania naszych umiejętności oraz uelastyczniania naszej bogatej i kompleksowej oferty. Jeżeli interesuje Państwa profesjonalna wymiana tłumików w mieście Gdynia, zapraszamy do kontaktu. W naszym magazynie znajdują się tłumiki początkowe, środkowe, końcowe, rury kolektorowe, rury końcowe, rury łączące, środkowe i całe układy tłumików do najpopularniejszych pojazdów.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Przewidujemy rabaty oraz promocje dla stałych i nowych klientów. Interesuje Państwa wymiana tłumików w mieście Gdańsk? Może przedmiotem Państwa poszukiwań jest sprzedaż tłumików w Gdyni? Firma Mebus jest obecna zarówno w Gdańsku, jak i w Gdyni, dzięki temu kontakt z nami jest ułatwiony, a Państwo mają pełną swobodę przy wyborze naszych warsztatów.

Podając hasło „mebus.pl” w naszym biurze, otrzymają Państwo 15% rabat na wiele części, w tym na tłumiki. Gdańsk, jak i Gdynia obsługują tę promocję. Do tej pory skorzystało z niej wielu zadowolonych klientów.

© 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone