logotyp baner

Układy wydechowe – serwis Gdańsk i Gdynia

Drażni Cię głośna praca układu wydechowego? Twój samochód znacznie stracił na mocy? Może odczuwasz dziwne wibracje w samochodzie? Problemem może być uszkodzony tłumik. Co zrobić w takim przypadku? Po pierwsze – nie panikować, a po drugie – odwiedzić nasz serwis układów wydechowych. Gdynia nie zna lepszego miejsca do wykonania napraw lub wymiany tłumików!

Nie można bagatelizować tak ważnego elementu, jak układ wydechowy. Od niego zależy nie tylko komfort jazdy, ale również spalanie, osiąganie odpowiedniej mocy silnika, a także odpowiednio niska emisja spalin, których zbyt wysoki poziom może spowodować utratę dowodu rejestracyjnego lub mandat.

Mebus to profesjonalny serwis układów wydechowych w mieście Gdynia. Posiadamy, wymieniamy i naprawiamy takie elementy, jak: kompletne tłumiki, końcówki tłumików, złącza elastyczne, rury kolektorowe, strumienice, katalizatory, wieszaki oraz inne elementy układów wydechowych. Jak naprawa układów wydechowych Gdynia, to tylko z Mebus!

Pragniesz w profesjonalny, szybki i skuteczny sposób naprawić niedomagający układ wydechowy? Nie wiesz, gdzie leży przyczyna nieprawidłowej pracy silnika? Przyjedź do nas. Podpowiemy, zaproponujemy naprawę lub wymianę uszkodzonej części układu wydechowego. Nasz serwis układów wydechowych w mieście Gdynia zaprasza.

Pragniesz w prosty sposób poprawić brzmienie swojego pojazdu? Może tanim kosztem chcesz podnieść moc samochodu? Oferujemy kompletne sportowe i usportowione układy wydechowe oraz sportowe tłumiki i końcówki tłumików. Skorzystaj z naszych usług i daj się pozytywnie zaskoczyć przez profesjonalizm firmy Mebus Gdynia. Serwis układów wydechowych oferowany przez naszą firmę to gwarancja satysfakcji.

Oferujemy jedynie sprawdzone rozwiązania i renomowane marki. Dzięki temu jesteśmy pewni swoich usług i wiemy, że stoją one na najwyższym możliwym poziomie. Decydując się na taką usługę, jak naprawa układów wydechowych w mieście Gdynia w warsztacie Mebus, w ramach niej otrzymujesz demontaż, montaż, części w atrakcyjnych cenach, a przede wszystkim fachowe doradztwo oraz zalecenia i rady specjalistów.

Nasz serwis układów wydechowych korzysta ze sprawdzonych rozwiązań firm zachodnich. W ramach naszych usług oferujemy:

  • Tłumiki – umożliwiamy naprawę i serwis układów wydechowych od ręki. Nasi specjaliści są w stanie dorobić części tłumików i rur wydechowych, a także wymienić uszkodzone elementy. Oferujemy 18 lub 24-miesięczne gwarancje na nasze naprawy, a także darmowe przeglądy układów wydechowych.
  • Dokonujemy regeneracji lub wymian katalizatorów. Na stanie posiadamy wiele katalizatorów zachodnich firm. Na naprawy i wymiany udzielamy 12 miesięczną gwarancję.
  • W ramach serwisu i naprawy układów wydechowych dokonujemy również wymiany sond lambda. W naszej ofercie znajdują się najpopularniejsze sondy do większości pojazdów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz do kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

© 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone